Kas ir Torrenti

Torrenti ir populāri visā pasaulē, jo šādā veidā ir iespējams ātri un ērti piekļūt ne tikai filmām, spēlēm un mūzikai, bet arī plaša klāsta programmām un citiem materiāliem. Ir dažādi torrentu trakeri kuri var specializēties dažādās jomās. Parasti, vienā portālā var atrast teju visu, bet reizēm nākas ilgāk pameklēt, lai atrastu tieši to, ko meklējam. Lai arī dažādas programmas ir iespējams atrast arī citās vietās, piemēram ražotāju mājas lapās, torrenti var būt ērtākais veids šo failu iegūšanai.
Liela daļa torentu trakeru prasa lietotājus reģistrēties. Šādā veidā, lietotājs kļūst par portāla sastāvdaļu un ar savu lejupielādes, augšupielādes attiecību var sekot savai darbībai, turklāt, administratori var kontrolēt, lai portālā būtu tikai aktīvi lietotāji kas ne tikai lejupielādē, bet arī dalās.
Lietojot torrentus, mēs katrs uzņemamies atbildību par to, ko lejupielādējam. Mēs visi zinām kas ir brīvi pieejams un kas tāds nav, par ko mums būtu jāmaksā. Lai arī plaši tiek aprunāta datu brīvība un patērētāju tiesības, tomēr, pagaidām, lejupielādējot ar autortiesībām apliekamu materiālu, mēs uzņemamies risku. Katrs ir atbildīgs par sevi un savu rīcību. Izmantot torrentus mēs visi varam vai to drīkstam un darām jau ir cits jautājums. Pozitīvu lietu torrentos ir daudz, bet nedrīkst aizmirst ka paši atbildam par savu rīcību.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *